تماس با ما

هفت مايگاه کانگ فوتوآ۲۱ بر اساس دانشکده انشاء تن و روان

هفت مايگاه کانگ فوتوآ۲۱ بر اساس دانشکده انشاء تن و روان

(مايگاه يکم) علم فيزيولوژي

 جسم پايگاه تفکر و خاصيت جذب و درک آن بر اسرار هندسي و توليد انرژي و لمس امواج در آزمايشگاه عظيم بدن انسان است . فرهنگستان تن (کانگ فو توآ۲۱) متکي بر هفتاد و سه هزار تکنيک ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيت هاي موجي به خود و کرات و در مجموعه حرکات تا مرز توان سازي نيروهاي فيزيکي و فيزيولوژي بدن انساني است. بر کشف اين دنياي ناشناخته همچون راز کهکشان تا ذره‌اي پيش رفته و به درک اسرار فيزيک انساني در کاوشيم و در جهان بوده‌ها به زيباترين توان تن به ره آئين مهر بقاء بکوششيم.

(مايگاه دوم)  انشاء پزشکي

درکي بر احوال موجودات زنده و تفکري  بر ارزيابي تن از طريق طب سوزني، علم العصاب، فيزيولوژي  (ماده و انرژي )، خاصيت فيزيکي و شيميايي متکي بر محاسبات رياضي بر بنيان کاوشي نو و ره‌گردي بر بازتاب جهان ماده (خاصيت جرمي) و روان گرائي (سرعت تا بي جرم)  بر روند آموزش و اساس دانشکده توآ رهنمودن است.

 (مايگاه سوم) روانشناسي

 رهنوردان انديشه با کشفيات و فرضيات و ايجاد تحولات، انسان را در امواج حيات حيران و سرنوشت و نابساماني او را فرمان داده‌اند اين مايگاه رهنموني به برد عصر هيجان زده و حل مشکل حال و آينده نوجوانان، زنان، مردان و سالمندان انديشه انسان را بر نهايت سرعت تصوير جسم به درک فکر، نگهبان نمودن است.

(مايگاه چهارم)  انشاء علوم و تاریخ

 انديشيدن، استدلال و تفکر در محور علوم عالم از تولد جسم تا تولد انديشه‌ها و از طريق دانش زمان به درک حيات رسيدن است. در مايگاه دوم از زبان علم بر محور فيزيک، رياضيات، شيمي، انديشه انسان را پروريدن و وي را بطور بارور به جهان اسرارآميز رهنمون کردن است.

(مايگاه پنجم)  فلسفه‌ يا نگرش تفکرآميز

پژوهشي در وراي انکار و شک و رسيدن به فراسوي مرزي که شک منطقي ما را به قاطعيت راهبر شود. اين بيان انسان را در جهان بر آگاهي زيست پنهان، يکسان درست انديشيدن و در بحر تفکر فرو رفتن و ترسيم دريافت و درک را به نفس کشيدن تا به آرامش و روشن بيني در جهان انسان رسيدن است.

(مايگاه ششم)  روح و روان

روح فرياد انديشه و در نتيجه گردهمائي تن و روان با ايجاد تفکر و تمرکز بوجود مي آورد و به گونه‌اي تبديل ماده بر سرعت جرم و تبديل خاصيت انرژي از ماهيت به ذات و سلسله مجهولات را پيمودن است. روح روان در نمود انديشه انسان نمود پيدا مي كند و انسان شاهکار جهان و انديشه برتر يعني انسان. پس انسان در برترين توانايان در علوم کيهان است و هر انسان متکي بر زمان است پس انسان به درک راز جهان و نمود بودن وي در راه بي پايان است و اين راز دانايان به دريافت بي زمان است. انسان فرهنگ زمان در بي زمان است.

(مايگاه هفتم) ذن يا راز مجهولات

پختگي فکر زمان در تفکري بي زمان

(فراتر از خويشتن)= بعالم پنهان و جهان معنا و به دنياي نگرش تفکرها رسيدن است.

(فراتر از خويشتن)= جهان آفرينش را پوئيدن و راز هستي بخش را جوئيدن است.

(فراتر از خويشتن)= جهان تابش امواج و رابطه آن با سلسله اعصاب و بهره گيري از منبع انرژي حيات و بر نهايت سرعت و انديشه و خاصيت انديشه در ماده به کنکاش کردن است.(فراتر از خويشتن)= به انشاء (اسرار فيزيکي تن به ره آورد حالات و حرکات متکي بر رياضيات، روانشناسي تکنولوژي، علم گرائي، فلسفه گرائي ، فيزيولوژي (پزشکي) و بر روح و روان رسيدن است.

جهت دانلود تصاویر با کیفیت اینفوگرافی هفت مایگاه بر روی تصاویر زیر کلیک کنید:

انفورماتیک وب‌سایت

‫۴ نظر

 • علی احمدی گفت:

  سلام مطالب خوبیه
  فقط حال ما بی سواد هارو هم درک کنید وقتی مطالب رو میخونم خیلی شو متوجه نمیشم
  اما خیلی خوشحالم که دست جوانان و بچه های مارو گرفتید و ذهنشون رو آگاه کردید.

 • محمد گفت:

  خیلی عالی

 • امیررضا گفت:

  درود
  مطلی مفیدی بود

 • اکبری گفت:

  ممنون از مطالب مفید و آموزنده تون

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Buttonتماس