تماس با ما

جلسه آموزشی و مشورتی ستاد اجرایی انجمن کانگ فوتوآ۲۱ زنجان

جلسه آموزشی و مشورتی ستاد اجرایی انجمن کانگ فوتوآ۲۱ زنجان

🔰به گزارش روابط عمومی انجمن کانگ فوتوآ۲۱ زنجان جلسه آموزشی و مشورتی ستاد اجرایی انجمن با حضور ۴۰ نفر از اعضای این ستاد عصر روز ۱۱بهمن ماه برگزار گردید.

🔶در این جلسه که با محوریت ضرورت کار فرهنگی تشکیلاتی در جامعه و ایجاد بسترهای همبستگی و اتحاد بیش از پیش همراهان طریقت دانایی برگزار شده بود، مسئول انجمن کانگ فوتوآ۲۱ زنجان سیر راهدار حمید بیگدلی با بیان مواردی در موضوعات مدیریت امور ورزشی و شناخت اصول تشکیلاتی مجموعه ها خاطر نشان کرد که امروزه انجمن ها (سازمان های مردم نهاد) میتوانند زیر ساخت های فرهنگی و مدیریتی کشور را تقویت کرده و نقش به سزایی در رشد و شکوفایی این مملکت داشته باشند.

🔷همچنین معاونت فرهنگی انجمن کانگ فوتوآ۲۱ زنجان بایارومه احمد مرادی با اشاره به تاثیر و نقش مربیان و طریقت دانایی در تربيت نیروهای انقلابی و با وجدان و خادم مردم در این برهه تاریخی این کشور، بر تاثیر کار فرهنگی تشکیلاتی در جامعه تاکید کردند و همچنین از برنامه های متعدد پیش روی این معاونت در پایان سال خبر دادند.

🔶معاونت بانوان کانگ فوتوآ۲۱ زنجان، بایارومه اکبری در این جلسه با اشاره به ایام دهه فجر و همچنین مناسبت های ملی و مذهبی در کشور، بر توجه ویژه به این ایام تاکید کرده و از برگزاری نمایشگاه و ویژه برنامه های اختصاصی این ایام در انجمن کانگ فوتوآ۲۱ زنجان خبر دادند.

انفورماتیک وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس